Розны

Квартира в житловому комплексі як правильно вибрати

Вибір квартири в житловому комплексі для покупки в першу чергу повинен спиратися на раціональні прагматичні фактори.

Если вас интересует экструдированный пенополистирол, стоит заглянуть на этот сайт alex-group.com.ua вы найдете экструдированный пенополистирол отличного качества и по доступной цене.

Малюнак

А емоції – це вже вторинне. Щоб купити дійсно хорошу квартиру, слід дотримуватися певних правил.

Місце під будівництво

Вибір квартири повинен відштовхуватися від незмінних факторів. Одним з таких є місце забудови. Якщо планування, ремонт, квартири можна підібрати і змінити, то розташування будинку – це константа. Покупець повинен самостійно ознайомитися з місцем, можливого майбутнього проживання.

Нерідко, особливо це стосується великих міст, будинки зводять на землях, схильних до зсувів або так званих плаваючих землях. Це говорити про те, що під будинком можуть бути підземні води, поруч яри. Або сама будівля зведена на схилі. Звичайно, будівельники намагаються зміцнити фундамент, але бути впевненим, що все буде добре не можна. Як мінімум, це загрожує тріщинами, як максимум – обваленням.

Є випадки забудови РК в місцях колишніх промислових підприємств, кладовищ, поховань. Все це негативно позначається на екології території прилеглої до РК.

Але навіть якщо будинок звели на піщаному пустирі – це не так і добре. Такі ЖК, не будуть мати достатньої соціальної і транспортної інфраструктури. Плюс до цього наявність постійної пилу і піску у квартирі забезпечено.

З чого зведені будинки в РК

РК комплекси зводять з різних матеріалів. Це може бути монолітне будівництво, блочне, панельне, цегляна. Кожен вид будинку має як переваги, так і недоліки. Найбільш економні – панельні будинки. Більш дороги – цегляні. Залежно від можливостей і критеріїв покупця буде і його вибір.

Інфраструктура

Велика проблема сучасних ЖК – це прилегла інфраструктура. Хоча забудовники і зобов'язані впорядковувати життя мешканців. Але, на жаль, як показує практика, ці роботи затягуються, не доводяться до кінця. Вибираючи квартиру сьогодні, варто уважно ознайомитися з уже складеними проектами. Якщо в історії компанії були проблемні випадки, то краще пошукати РК, де таких проблем вдасться уникнути. Приміром, як РК Молодіжний містечко.

Вибір квартири в ЖК повинен спиратися не тільки на показники самого житла, але і на розвиненість самого комплексу. Тоді проживання там буде комфортним і без проблем.